İşletmeler için  TANITIM FİLMLERİ

Günümüzde dijital dünyanın genişlemesi işletmeleri bu alanda faaliyet göstermeye zorluyor. Her işletmenin bu günyada bir yüzü bir duruşu olmak zorunda artık. Dolayısıyla işletmeler ürün ve hizmetlerini bu alanda tanıtamazlarsa satışları kısa ve uzun vadede azalmaktadır. Youtube ve diğer mecralarda çeşitli pazarlama yöntemleri oluşmuştur. 
Firmaların kusumsal tanıtım videolarını yapıyor, tüm sosyal medya ve dijital dünyada bu çalışmalarımızla kendilerini ifade etmelerini sağlıyoruz.

Ürün ve Hizmet  FOTOĞRAFÇILIĞI

Kataloglarınızda, sosyal gönderimlerinizde, müşteri görüşmelerinizde, satış kanallarınızda kullanılmak üzere ürün ve hizmet fotoğrafçılığı hizmetlerimiz işletmelerin satışlarına katkı sağlayıcı bir destek niteliğindedir. 
Profesyonel ve alanında uzman fotoğraf ve video editörlerimiz size en iyi çözümü sunmak için hazırlar.

Video  SESLENDİRME 

Bu hizmetimizle kurumsal video tanıtım, ürün proje tanıtım videolarınızı kurumsal kimliğinize en uygun sesle anlatan, ürün ve hizmet detayı verilen seslendirmelerle zenginleştiriyoruz. Bu konuda birçok ses örneği olup kurumunuza en uygun ses ile seslendirme hizmetini de diğer hizmetlerle birlikte vermekteyiz.
gskEEXUQmEb1vhsz5rdTXY9i.jpeg

Fotoğraf

Video

Seslendirme Hizmeti

Dijital fotoğraf ve video hizmetlerimizle işinize katma değer katalım.

Alanında uzman ekibimizle işiniz ve hizmetleriniz için en iyi çözümü sunmaktayız. İhtiyacınız ne olursa olsun teknolojinin sağladığı tüm olanakları kullanabilmekte, donanımsal ve yazılımsal olarak birçok çözümü müşterilerimize sunabilmekteyiz.

DBS Danışmanlık

Özel yazılım & Dijital Pazarlama Hizmetleri 

0505 378 86 97

 

Sanayi Mah. Orgeneral Eşref Bitlis Cad. No:29/1 Güngören/İstanbul

  • Beyaz LinkedIn Simge
  • Instagram - Beyaz Çember
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White YouTube Icon

© 2020 DBS Danışmanlık