Google Ads Reklamları ile Satışlarınızı Artırın

 • Google Ads reklamlarını dünyada milyonlarca lişi ve işletme kullanmaktadır.

 • Bu alanda reklam için ayıracağınız bütçe internette istediğiniz hedef kitlede görünürlük sağlamaktadır.

 • Bütçenizi en iyi şekilde yöneterek ürün ve hizmetlerinizin satışını maksimize edecek şekilde çalışma yaparak hedef kitlenize ulaşıyoruz.

 • Google reklamları ile yerel değil dünyanın neresine olursa olsun odaklanıp hedef kitlenize ürün ve hizmet satmanızı sağlıyoruz.

 • Yeni müşterilere ulaşmak için şimdi tam zamanı. Çünkü artık dijital pazarlama gün ve gün daha önemli hale gelmektedir.

 • Harcadığınız bütçeye göre kimlerin ürün ve hizmetlerinizi alacağını veya aldığını raporlayarak sağlam adımlarla ilerleyin.-

Google Ads Nedir?
Google Ads, dünyanın en iyi dijital reklam verme platformudur. Buradan müşterilerinize en kolay ulaşabileceğiniz ürün ve hizmetlerinizi satabileceğiniz platformdur.
 
Google Ads reklam verebildiğiniz bir platform olduğu gibi ticari olarak firma tanıtımınızı da yapabildiğiniz bir araçtır. Dijital reklam vermek istiyorsanız Google Ads size en iyi tanıtımı sağlayacak platformdur.
Neden Google Ads Reklamı Vermeliyim?
Organik arama sonuçlarından başarı elde etmek uzun vadeli bir iştir. Eğer işletmeniz ürün ve hizmetlerinin internet ortamında hedef kitleye hızlı bir şekilde görünmesini istiyorsa Google Ads reklamları vermek size hız katacaktır.
 
Google Ads reklamları ile SEO çalışması yapmadan kısa bir süre içinde geri dönüşü sağlamaktadır. Organik arama ile ürün ve hizmetlerinizi tanıtıyor ama yeterli performansı alamıyorsanız yada ürünleriniz ve hizmetleriniz konusunda hızlıca müşteri elde etmek istiyorsanız o zaman Google Ads reklamları kullanmalısınız. Bu konuda sizlere en iyi hedefleme ile sizden ürün veya hizmet alacak firmaların size ulaşmasını sağlıyoruz.
Google Ads Reklamları İçin Ne Kadar Bütçe Ayırmalıyım?
Google Ads reklamlarının gösterimi ücretsizdir. Tıklama Başına Maliyet (TBM) yöntemi ile çalışan sistemde sadece, ürün ya da hizmetinizi arayan kişiler reklamlarınıza tıklandığında ödeme yaparsınız. Böylece ödediğiniz parayı gerçek kullanıcılara ulaşmak için harcarsınız. 
Reklamlarınız Google ürünü olan veya Google Adsense üyesi olan tüm web sitelerinde yayınlanabilir. Tıklama olduğunda tıklama başına verdiğiniz bütçe doğrultusunda diğer firmaların reklamlarının önüne geçer. Tıklama başıan ücret ne kadar fazla ise o derece fazla görülür. Günlük, haftalık veya aylık olarak çok küçük bütçelerle başlayabilir reklamlarınızın performansını izleyebilirsiniz.
Google da bu reklamlardan para kazandığı için bütçeniz ve Tıklama Başına Maliyetinizi ne kadar yüksek tutarsanız o derece reklamlarınız fazla gözükür buna karşılık fazla tıklanacaktır. Önemli olan reklamınıza tıklayan kişileri hedeflemek ve ilgili olmayan kişileri bu tıklamalarrdan uzak tutmaktır.
home-banner-bg.png

Google Ads İle Satışlarınızı Artırın

Google Ads en iyi dijital reklam verme mecrasıdır.

Dünyada milyonlarca insanın veya kuruluşun bu platformu vererek reklam verdiğini ve Google ın gelirlerinin %80 nini bu mecradan elde ettiğini biliyor muydunuz.

Bu büyük potansiyelli reklam alanında sizde yerinizi alarak ürün ve hizmetlerinizi duyurun. Karlı çıkın.

DBS Danışmanlık

Özel yazılım & Dijital Pazarlama Hizmetleri 

0505 378 86 97

 

Sanayi Mah. Orgeneral Eşref Bitlis Cad. No:29/1 Güngören/İstanbul

 • Beyaz LinkedIn Simge
 • Instagram - Beyaz Çember
 • White Facebook Icon
 • White Twitter Icon
 • White YouTube Icon

© 2020 DBS Danışmanlık