Özel Yazılım Hizmetleri

 • Web, Masaüstü ve Mobil uyumlu yazılımlarla işletmenize güç katın.
 • İşletmenizi diğerlerinden ayrıştırın. Kendi süreçlerinize uygun yazılımla verimliliğinizi yükseltin.
 • Farklı olmak, fark oluşturmak, kaliteli hizmet vermek ve rakiplerinizin önüne geçmek için özel geliştirilmiş yazılım kullanın.
 • Ölçeklenebilir ve zamanla değişen ihtiyaçlarınıza cevap olacak bir sistem oluşturun,
 • Raporlama ihtiyaçlarınız için sınırsız ortam elde edin,
 • Çalışanlarınızı sektörünüzle ilgili ekranlarda çalıştırın,
 • Deneyimli olduğumuz sektörlerde süreçlerinize değer katalım,
Tek seferde en iyi yazılımı yapmak adına süreç analizi yaparak yazılım geliştiriyor dijitalleşme adına işletmelere her türlü desteği vermeye devam ediyoruz.

TALEPLERİ BELİRLEME

İhtiyaçların tespit edildiği, genel olarak sistemin nasıl tasarlanacağına dair çerçevenin çizildiği toplantıdır. Bu toplantıda ne yapılmak istendiği, nereye varılmak istendiği ortaya konulur. Özel yazılım hizmetimizde temeli oluşturur. Talepler doğrultusunda diğer adımlara geçilir.

PLANLAMA & ANALİZ

Taleplerle işletmenin içinde bulunduğu kültürel yapı karşılaştırması yapılır. işletme süreçleri incelenir, işlerin nasıl ilerlediği ve insani beceriler ve operasyonel beceriler analiz edilir. Süreç modelleme yapılır.

TASARIM

İş süreçleri tüm işletmenin departmanları bazında kağıda akış şeması olarak çizilir. Sürecin eski hali ile yeni halinin karşılaştırması yapılır. Yeni süreçlere istinaden sistemin nasıl olması gerektiği tasarlanır. Kullanıcı deneyimleri ve sektörel farklılıklara göre ekran tasarımları yapılır.

KODLAMA

Belirlenen süreçlere göre veritabanı ve kod altyapısı belirlenir. Tek seferde yazılımın çıkarılabilmesi açısından analiz ve planlama adımlarındaki gerçekler göz önünde bulundurularak sistem geliştirilmeye başlanır. Bu süreçte müşterilerimiz yaptığımız yazılımı adım adım takip edebilirler.

TEST & ENTEGRASYON

Kodlaması ve ekranları biten yazılımımızı kullanıcıların kullanımına sunarak geri bildirimler alınır. Sistemin her kullanıcı tarafından doğru ve verimli kullanılmasını sağlanır. Diğer sistemlerle de haberleştirerek aktif hale getirilir.

BAKIM & DESTEK

Yazılım sistemi ile ilgili gerek geliştirme, gerekse eğitim ihtiyaçları karşılanır. En iyi yazılımın iyi bir destek vermekten geçtiğini müşterilerimize anlatarak süreklilik kazandırılır.

Tekstil Aksesuarları Üretimi

Satış, sipariş yönetimi, satın alma, stok yönetimi, CRM, barkodlu üretim takip sistemleri, maliyet hesaplama, paketleme, sevkiyat ve muhasebe sistemleri ile entegre çalışan sistemler üretmekteyiz. Bu alanda 10 yılı aşkın deneyimimiz bulunmakla beraber. Bu alanda geliştirilmiş yazılımlarımız da vardır.

Catering Sektörü (Toplu Yemek Üretimi)

Taşıma ve yerinde üretim yapan firmalara yönelik muhasebe ve tüm üretim süreçlerini kapsayan tümleşik bir uygulamamız bulunmaktadır. ön muhasebe sistemi ile tümleşik bir şekilde bu tip işletmelerin süreçlerinin yönetilebildiği yazılımımızda maliyet ve MRP altyapısı ile toplu yemek firmalarının verimliliğine ve karlılığına katkı sağlamaktadır. CateringMRP bu alanda geliştirdiğimiz yazılımımızdır.

Elektrik Taahhüt Sektörü

Proje, teklif, satın alma ve hakedişlerin takip edilebildiği, teklif bazında satın alma ve işçiliklerin takip edilebildiği yazılımıdır. Sektörün ihtiyacı olan şantiye bazlı stok yönetimini de içinde bulunduran bu sistem ile anahtar teslim veya hakediş bazlı faturalama yapan firmaların ihtiyaçlarına yönelik yazılımımızdır.

Metal İmalat Sektörü

Ürün reçete, operasyon, satın alma, sipariş, stok yönetimi gibi tüm süreçlerin takip edilebileceği web tabanlı, altyapısı günümüz teknolojilerine uygun, mobil kullanımıda olan yazılımımızdır. Bu sektörde edindiğimiz deneyim ile sektörün nerelerde zorlandığını biliyor ve sistemimizin gelişimini ona göre ilerletiyoruz.

Aydınlatma Armatürü Üretimi

Stok yönetiminden imalatın her sürecine hakimiyet ve kontrol sağlayabileceğiniz web tabanlı bir yazılımdır. Metal-plastik imalat yapan her firma için uygun bir yazılımdır. Ayrıca mobil uyumlu olması işlerinizin en uzak noktadan dahi takip edebilmenizi sağlar.

Reklam Gereçleri Üretimi

Sektördeki deneyimimiz yazılımlarımıza yansımaktadır. Reklam sektörü çok çeşitli iş süreçlerine sahip işletmelerle doludur. Proje bazlı, seri imalat yapan, özel ürün üreten firmaların iş düzenine göre yazılım tasarlayabilmekte ve işletmelerin her alanda verimli olmasını sağlayabilmekteyiz. Yazılım geliştirdiğimiz firmalar bu söylediklerimizin referansıdır.

Yazılım İhtiyaçlarınız İçin Sizi Arayalım

DBS Danışmanlık

Özel yazılım & Dijital Pazarlama Hizmetleri 

0505 378 86 97

 

Sanayi Mah. Orgeneral Eşref Bitlis Cad. No:29/1 Güngören/İstanbul

 • Beyaz LinkedIn Simge
 • Instagram - Beyaz Çember
 • White Facebook Icon
 • White Twitter Icon
 • White YouTube Icon

© 2020 DBS Danışmanlık